Члени однієї із ОЗГ, діючої на території Курорту Затока, до складу якої входять колишні співробітники Білгород-Дністровської прокуратури, намагаються незаконно заволодіти земельною ділянкою та житловим будинком у центрі Затоки

Курорт Затока відомий сотнями рейдерських захоплень баз відпочинку, земельних ділянок, десятками підпалів й навіть вибухів. Усе це відбувається через вартість прибережних земель та об’єктів нерухомості, що залишилися ще з років радянського союзу.

Не так давно відлунав гучний скандал із захопленням групою шахраїв майна належного республіці Молдова, а саме бази відпочинку «Зорі Тирасполя».

Зловмисники шахрайським шляхом заволоділи земельною ділянкою та комплексом бази відпочинку й тільки втручання прокуратури Одеської області викрило осіб, що на постійній основі займаються рейдерством та вимаганнями на території курорту Затока.

Одним із них виявився колишній співробітник Білгород-Дністровської прокуратури Станіслав Кліменко.

Ще за часів роботи у прокуратурі, він на постійній основі займався вимаганням, залякуванням бізнесменів та підприємців курорту, контролював самочинні будівництва на території Затоки та Сергіївки, отримував кошти від громадян за те, що прокуратура не буде оскаржувати де-які їхні незаконні дії.

Станіслав Кліменко замішаний у десятках схем пов’язаних із виділенням земельних ділянок на підставних осіб, як на території курорту Затока так й на курорті Сергіївка.

Під його пильним контролем було незаконно продано десятки баз відпочинку.

На даний час він є фігурантом та одним із підозрюваних у кримінальній справі про незаконний продаж бази відпочинку «Зорі Тирасполя».

Приморським судом міста Одеси відносно Станіслава Кліменко обрано запобіжний захід. На даний час слідство триває й ми сподіваємося, що зловмисники отримають по заслугах.

Не встиг стихнути скандал з захопленням бази відпочинку «Зорі Тирасполя» як з’явився інший, у якому знов ж таки приймає активну участь колишній прокурор Станіслав Кліменко

Річ йде про намагання групи шахраїв, до складу якої входить подружжя Костових та Станіслав Кліменко, захопити незавершене будівництво житлового будинку по вулиці Виноградній 33 у курорті Затока.

Для цього Станіслав Кліменко використав корупційні зв’язки із посадовцями з Білгород-Дністровського ДАКБ У спробі рейдерського захоплення земельної ділянки та нерухомого майна було задіяно й деяких працівників поліції, виконавчої служби та суду.

О. Костова, якій належить житловий будинок, що знаходиться поруч із об’єктом який рейдери намагаються захопити протягом місяця, спочатку організувала подачу скарги до ДАКБ. Після невдалої спроби з інспекцією по контролю за будівництвом, зловмисники організували подачу позову до суду. Отримавши судове рішення про заборону власнику проведення будівельних робіт, Станіслав Кліменко діючи за давно відомими схемами натравлює на самотню жінку, яка перед початком будівництва, отримала усі необхідні дозволи, виконавчу службу, співробітники якої без церемоній та у відсутність власника земельної ділянки проникли до домоволодіння сім’ї Смертенюк, яка взагалі не має нічого спільного із будівництвом житлового будинку по вулиці Виноградній 33.

Посадові особи виконавчої служби навіть після того, як з’ясувалось, що ухвала суду не отримана особою, відносно якої вона винесена та відсутність даної ухвали у Державному реєстрі судових рішень, станом на 10.05.2019р. вели себе зухвало та цинічно.

Понад усе, право власності на житловий будинок, розташований по вулиці Виноградній 31-а, належний Л. Костовій зареєстроване на підставі рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду, № 2-1885/11, будівельного проекту та жодних дозвільних документів на початок будівельних робіт вона не отримувала, в експлуатацію даний житловий будинок ніхто не здавав, й навіщо якщо є Станіслав Кліменко, який за хабарі вирішує будь-які питання.

При цьому Затоківська селищна рада не була залучена до участі у справі про визнання права власності на зазначений самочинно побудований житловий будинок.

Подружжю Костових на території Курорту Затока належить низка об’єктів розташованих по вулиці Виноградній 74 та 76.

Усі ці об’єкти протягом тривалого часу використовуються не за цільовим призначенням, побудовані на них бази відпочинку, кожного року здаються з метою отримання неправомірної вигоди у великих розмірах, при цьому жодної копійки до бюджету ніхто не платить.

Один із цих об’єктів не так давно належав державному підприємству, на земельній ділянці по вулиці Виноградній 76 була розташована майстерня з ремонту холодильників.

ЇЇ послугами користувались усі мешканці курорту Затока, однак у наслідок незаконної продажи земельної ділянки, майстерню знесли, а на її місті побудували базу відпочинку. яка приносить чималі статки її власникам.

Існує вірогідність того, що й інші земельні ділянки та розташовані на них об’єкти нерухомого майна зареєстровані на підставі рішень суду, особливо земельна ділянка що раніше належала державному підприємству по вулиці Виноградній 76.

Прийшов час для захоплення нових земельних ділянок та розширення злочинного бізнесу, а враховуючи те, що будівництво по вулиці Виноградній 33 розташоване поруч з одним із об’єктів належних сім’ї Костових, рішення про його захоплення було прийнято відразу, реалізуючи свої злочинні наміри, злочинці цілий рік чекали закінчення будівництва коробки, відразу після цього вони почали активно діяти.

З приводу вчинення протиправних дій скоєних за замовленням злочинців, Андрія та Лариси Костових, за попередньої змови із посадовими особами Білгород-Дністровського відділу ДАКБ Клевцем та Українським, судовими виконавцями Білгород-Дністровського управління юстиції О. Моц, С. Климеком, до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень за ст.ст. 28, 162 та 368 КК України.

Ще одне повідомлення знаходиться на розгляді Білгород-Дністровського відділу поліції.

Будемо сподіватись, що у цей відповідальний для Держави час реформ та змін, правоохоронці припинять дії зазначеної злочинної групи та вони отримають гідне покарання за свої протиправні дії.

Вы можете оставить комментарий, или отправить trackback с Вашего собственного сайта.

Написать комментарий