Керівництво Держрибагентства України обвинувачують у зайнятті розвідувальною діяльністю на території України.

З 23 по 25 жовтня 2018 року, за кілька тижнів, до озброєного конфлікту у Керченській протоці, у наслідок чого були атаковані та полонені три Українських кораблі та усі члени екіпажів, кілька військових отримали тілесні ушкодження, у Києві відбулося засідання Російсько – Української комісії  з рибальства в Азовському морі.

Даний захід був організований керівником Держрибагентства України Я. Бєловим.

Очолював  Української делегації — Вадим Литвиненко, заступник та права рука Я. Бєлова.

Саме він,  за наказом Я. Бєлова організовує підстави, а потім, за гроші допомагає їх вирішувати.

Тесть Я. Бєлова є колишнім співробітником КДБ, сам Я. Бєлов, до недавнього,  займався дипломатичною роботою, де можливо був завербований ворожими спецслужбами.

Тесть В. Литвиненка також працював у КДБ та й досі має тісні зв’язки із спецслужбами країни агресора,  сам В. Литвиненко має тісні зв’язки із спецслужбами, так у часи правління Януковича, під час затримання корупціонера В. Литвиненка, у його робочому кабінеті було вилучено майже 2 мільйони доларів США, самому В. Литвиненку вдалося вистрибнути у вікно та втекти від співробітників правоохоронних органів.

Пізніше, конфлікт зам’яли, колишні колеги В. Литвиненка повідомили, що особисто Янукович телефонував та вирішував питання закриття кримінальної справи відкритою відносно хабарника В. Литвиненка.

З тих часів минуло багато часу, однак В. Литвиненко й досі займається вимаганням та хабарництвом та увесь час працює на керівних посадах у Держрибагентстві України, яке повинно займатись охороною живих водних біоресурсів, а на справді займається організацією корупційних схем та здирництвом з рибалок та підприємств рибної галузі, а останнього часу й підривною та розвідувальною діяльністю на користь держави агресорки.

Українські ЗМІ анонсували проведення міжнародної зустрічі по урегулюванню рибальства в акваторії Азовського моря, як візит людей Путіна, під виглядом науковців, розвідувальні спец служби Росії, здійснюють спеціальні заходи по отриманню інформації про воєнні об’єкти України, ще й за нашого юридичного дозволу.

Тесть В. Литвиненка – С. Воропаєв, на даний час є підприємцем, має ресторани та займається рибним промислом на анексованій частині Криму йому належить «Південна  морська компанія», тобто під виглядом рибальства, яке приносить чи малі прибутки, данні особи займаються розвідувальною діяльністю, на окупованих територіях  на користь Росії.

Понад усе, офіційно  тесть  В. Литвиненка займається поставками рибної продукції в окуповані Луганськ та Донецьк, що надає можливості займатись розвідувальною діяльністю, на окупованих територіях.

У відповідності, до діючих рішень РНБО та постанови Президента України, № 320/2018 щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, Чорному та Азовському морях і Керченській протоці, попри вимоги Президента, про розірвання всіх угод з агресором керівництвом Держрибагентства було організовано та проведено, без отримання дозволу та погодження зі спецслужбами України,  захід щодо погодження спільних дій з використання вод біля захопленого Криму, з країною агресором, яка заблокувала Україні доступ до Чорного та Азовського моря, унеможливило судноплавство та рибальство у них.

Головою Російської делегації був І. Рулев, який неодноразово відвідував анексований Крим.

Про данні факти повідомив глава Меджлісу кримсько-татарського народу, народний депутат ВРУ Р. Чубаров.

Він вимагав припинити спілкування із представниками країни агресора, замість цього Я. Бєлов зробив невеличку перерву та продовжив втілювати  у життя свої злочинні плани.

Постійний представник Президента України в АРК Б. Бабкин також вимагав негайного припинення роботи Російсько – Української комісії, однак всупереч цьому керівник Держрибагентства Я. Бєлов, зловживаючи владою та службовим становищем, попри інтересів Держави, не вжив відповідних заходів та продовжив роботу комісії, чим здійснив цілої низки протиправних дій тощо.

По-перше керівник Держрибагентства, за кілька тижнів до початку озброєного конфлікту та об’явлення воєнного стану, через ворожі дії Росії,  перед проведенням такого заходу, повинен був погодити з СБУ та ДПС України перелік осіб, що братимуть участь у конференції з обох боків.

Жодних звернень з боку Держрибагентства України щодо отримання дозволу компетентних органів на проведення міжнародних заходів, до відповідних служб надіслано не було, жодних звернень щодо погодження кількості та переліку учасників конференції із зазначенням їх прізвищ, особливо з боку держави агресора, ні до СБУ, ні до ДПСУ, керівництвом Держрибагентства України,  не направлялося.

Дане засідання проводилось на території України, усі документи були підготовлені та надруковані тільки російською мовою, та навіть саме засідання проводилося виключно на російській мові.

Даний захід проводився в приміщенні приватного Дендра-готелю, усі розходи були сплачені за рахунок бюджету України, крім низки засідань за державні кошти керівництвом Держрибагентства України був організований фуршет для представників країни агресора.

Тобто, за кілька тижнів до нападу на військові кораблі України, введення військового стану, на більшості території України, Я. Бєлов та В. Литвиненко поїли ворожих розвідників дорогими напоями та кормили чорною ікрою, та надавало їм можливості безперешкодно займатись протиправною діяльністю на території України, використовуючи запрошення на наукову конференцію.

Усі вищезазначені дії, були заздалегідь погодженої та підготовленою, російськими спецслужбами, розвідувальною акцією, реалізованою за допомоги та участі керівництва Держрибагентства України.

Зазначені дії, керівника одного із центральних органів Державної влади України Я. Бєлова та його заступника В. Литвиненка, не тільки  підривають авторитет держави в очах Європейських партнерів та вказують на їх тісні зв’язки із спецслужбами ворожих країн, але й приведуть до негативних наслідків для країни в цілому

Дані дії та бездіяльність, зловживання та самоправство голови Держрибагентства України, Я. Бєлова та його заступника В. Литвиненка, щодо організації розвідувальних з заходів організованих російськими спецслужбами,  грубо порушують клятву держслужбовця та містять ознаки злочинів за скоєння яких передбачена кримінальна відповідальність за ч.1 ст. 110, ч.1 ст.111, ч.1 ст. 364, ч.1 ст. 356 КК України.

З цього приводу, до СБУ були направлені повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень, скоєних Я. Бєловим, однак й досі відомості про скоєння державної зради та здійснення розвідувальної діяльності до ЄРДР не внесені, досудове розслідування не розпочато, данні особи не тільки не затримані, а й навіть не відсторонені від займаних посад.

Усе вищенаведене свідчить про наявність міцних корупційних зв’язків даних високо посадовців із правоохоронними органами та спецслужбами України,  що надають їм можливості реалізовувати свої злочинні плани та уникати від притягнення до кримінальної відповідальності тощо.

Вы можете оставить комментарий, или отправить trackback с Вашего собственного сайта.

Написать комментарий