В Саратському районі Одеської області села відмовляються об’єднуватись в ОТГ

Жителі села Забари і Ройлянка Саратського району не хочуть входити до складу ОТГ.

За словами Ройлянського сільського голови Валерія Кореня, кілька років тому в селі проводилось подворове опитування громадян. Місцеві жителі продемонстрували бажання приєднатися до ОТГ в складі Успенівки, Миколаївки-Новоросійської, Кривої Балки, Забара і Ройлянка, у разі створення подібної громади.

Однак позиція жителів села полягає ще й в тому, щоб до останнього моменту не входити до складу жодної громади. Зараз вони сподіваються, що новий президент скасує реформу і все стане як колись.

Нагадаємо, в проектах перспективного плану формування ОТГ Одеської області, які розроблялися Одеською облдержадміністрацією, Ройлянська сільрада хотіла приєднати до створеної раніше Старокозацької ОТГ Білгород-Дністровського району. Однак, місцеві жителі не підтримали цей варіант. Жителі села Забари також не можуть визначитися з тим, яка конфігурація майбутньої ОТГ була б прийнятною для їх невеликого села. Вони виступають проти реформи.

Якщо ж об’єднання не уникнути, люди хочуть увійти до складу Успенівської ОТГ, проте для того, щоб це здійснити, ця позиція має бути закріплена документально.

За інформацією видання Сила громад.

Вы можете оставить комментарий, или отправить trackback с Вашего собственного сайта.

Написать комментарий