Я. Бєлов та його підлеглі за два роки знищили живі водні біоресурси України

Об’єми рибо добутку у 2018 році, впали майже у двадцять разів, й це не фейк, а гірка статистика, керівництво Держрибагентства України, організувавши цілої низки злочинних схем по браконьєрському вилову живих рибних ресурсів, майже повністю безжалісно знищило рибні запаси, що належали народові України.

Однак замість організації належної охорони рибних запасів, керівництво та посадові особи рибних патрулів в областях незаконно збагачувались та розкрадали державне майно та кошти, що кожного року виділяють із Державного бюджету на утримання цього правоохоронного органу.

Однак замість гучних затримань та судових процесів над браконьєрами ми маємо факт скоєння Державної зради, вчиненої особисто паном Я. Бєловим та його підлеглими, в частині здачі інтересів Держави в Азовському морі та кілька десятків гучних затримань самих посадовців Рибного патруля за вчинення ними протиправних дій, а саме зловживання владою, організації корупційних схем по браконьєрському вилову риби, вимагання, незаконного збагачення тощо.

По всій території України, практично зникли, до недавнього промислові види риби такі, як судак, короп, тарань, щука, сом.

Нещадно знищуються червонокнижні осетрові та особливо цінні види риби, раки та креветка.

У лютому 2018 році правоохоронці затримали групу браконьєрів, у зоні відчуження, яку кришевало керівництво Рибного патруля Київської області.

За цим фактом було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 249 КК України, правоохоронцями був вилучений автобус Мерседес та 22 екземпляра виловленої браконьєрським шляхом, зараженої риби сом.

А вже 12.03.2019 року Прокуратурою Київської області, за фактами браконьєрства у промислових масштабах, шляхом масового знищення риби з використанням електро вудочки, у зоні відчуження Чорнобильської АЕС, та отриманні неправомірної вигоди посадовими особами правоохоронних органів до ЄРДР були внесені відомості за ч.2 ст. 249. Ч.3 ст. 368 КК України.

В ході проведення, протягом шістьох місяців, негласних слідчих дій оперативниками були отримані докази вчинення противоправних дій посадовими особами правоохоронних органів та осіб, що незаконно потрапили до зони відчуження, які за попередньої змови за для незаконного збагачення, створили злочинну групу з метою здійснення браконьєрського вилову зараженої риби та подальшої її реалізації на ринках м. Києва та Київської області.

Однак, у поле зору оперативних співробітників, окрім поліцейських та єгерів чомусь не потрапив організатор цієї злочинної схеми, мабуть тому, що він сам у колишньому працював у поліції та має тісні зв’язки з діючими високо посадовцями правоохоронних органів.

Мова йде про начальника Рибного патруля Києва та Київської області Є. Мухіна, саме він стоїть за організацією промислового вилову зараженої риби та її реалізацією з метою отримання неправомірної вигоди у особо крупних розмірах, а те що риба заражена йому байдуже, головне отримати великі кошти усе інше неважливо.

Данна злочинна схема, була запроваджена за згоди із ще одним перевертнем Головою Держрибагентства України Я. Бєловим, з цього прибуткового бізнесу він отримує левову частку незаконної вигоди та завдяки своїм корупційним зв’язкам блокує розслідування даних злочинів.

Кілька днів тому стало відомо що після оголошення конкурсу на вакантну посаду начальника Рибного патруля Одеської області, активізувався ще один перевертень, який протягом тривалого часу знищував рибні запаси півдня України за ради свого незаконного збагачення.

Не так давно його було звільнено з посади начальника управління рибоохорони Одеської області, однак він не стояв у стороні, маючи міцні корупційні зв’язки із корупціонерами Одеси, він організував браконьєрський вилов риби у промислових масштабах на Дністровському лимані.

Залучивши до організації злочинного бізнесу колишнього депутата Одеської міської ради І. Стаса, відомого перевертня та корупціонера, який за часів депутатства, разом із М. Кучуком пограбував Одесу, продавши десятки земельних ділянок крупним забудовникам та отримавшого за це мільйони доларів.

Разом із С. Герасименком задіявши свої корупційні зв’язки у правоохоронних органах Держави, С. Стас здійснював фінансування у злочинний бізнес в розмірі майже півмільйона доларів США, звідки у нього такі гроші невідомо, однак його декларація не містить відомостей про такі доходи.

Але лист на ім’я губернатора свідчить про те, що особисто С. Стас, який є засновником ПП РС «Укррибекспорт» інвестував на розвиток фірми біля 2 мільйонів гривень.

Не так давно він вийшов із засновників цього підприємства, однак реально він є його єдиним власником, керує цим злочинним бізнесом С. Герасименко.

Відомий перевертень С. Стас, звикши красти бюджетні кошти та організовувати злочинні схеми, не так давно очолив управління капітального будівництва Південного регіону.

Саме там він знову реалізує свої злочинні плани та продає нерухоме майно яке будується для військових та воїнів АТО.

Одна із таких квартир була передана Юрчуку за надання незаконного дозволу на промисловий вилов риби закидним неводом підприємству С. Стаса.

Відносно казнокрада, військовою прокуратурою Південного регіону порушене кримінальне провадження за ст. 366 КК України, С. Стаса обвинувачують у не внесенні до декларації про доходи відомості про кілька договорів інвестицій, річ йде про інвестиції у будівництво нерухомого майна.

Таким чином чиновник зікрив відомості про доходи отримані незаконним шляхом та не сплатив до Державного бюджету України податки у великих розмірах.

С. Герасименко, після особистої домовленості С. Стаса зі своїм давнішнім знайомим, ще з часів Януковича, першим заступником міністра внутрішніх справ України, генералом С. Яровим, поїхав до столиці, з метою лобіювання генералом МВС призначення С. Герасименка на посаду начальника Рибного патруля Одеської області.

Кілька років тому, С. Яровий керував ВВ України та організував разом із колишнім шефом С. Стаса М. Кучуком, бізнес навколо проїзду до узбережжя Чорного моря у місті Одесі.

Усі проїзди охороняли солдати ВВ, один прохідний талон коштував від 50 до 500 тисяч доларів США.

Саме з тих часів С. Стас та генерал Яровий стали друзями, як то говориться кримінальний бізнес зближує людей та робить їх друзями на усе життя.

Дружбою стосунки корупціонера С. Стаса та заступника міністра внутрішніх справ не назвеш, однак питання, особисто якщо вони ще й підкріплюються зеленими банкнотами , вирішуються дуже швидко.

Так саме генерал С. Яровий тиснув на керівництво Держрибагентства України та добився надання дозволу на промисловий вилов риби для підприємства С. Стаса ПП РС Укррибекспорт, в осені 2017 року, саме генерал Яровий організовував наїзд на підприємство ПП «Ягуар 2005» у якого незаконно відібрали право на вилов риби у Дністровському лимані.

Саме генерал С. Яровий здійснює тиск на слідчі органи національної поліції України та блокує розслідування злочинів скоєних керівництвом Держрибагентства України та його старим знайомим С. Стасом разом із С. Герасименком.

На даний час, саме генерал С. Яровий, зрозуміло що не безкоштовно, лобіює призначення злочинця С. Герасименка на посаду начальника Рибного патруля Одеської області.

Та це ще не все, саме генерал Яровий лобіює призначення сина С. Герасименка, відомого браконьєра, на посаду начальника відділу рибної поліції міста Білгорода-Дністровського.

Ще один із синів клану Герасименків, Іван обіймає посаду оперуповноваженого в УЗЕ Одеської області.

Однак жодного дня він не виходив до свого робочого місця, його основна задача організація та кришування бригад браконьєрів з вилову живих водних біоресурсів на території Одеської області та збір коштів з браконьєрів.

Минулої осені, І. Герасименка ледве не затримали під час отримання неправомірної вигоди від браконьєрів на Лебедівській косі, якимось дивом йому вдалося залишити місце вчинення злочину, разом із І. Герасименком зникла й чорна каса, яка призначалася для усіх служб.

Багато разів самого С. Герасименка та його синів, затримували під час здійснення браконьєрських дій та вимагання.

Тривалий час, бригада браконьєрів під керівництвом С. Герасименка працювала під чорним прапором, за цей час вони незаконно виловили сотні тон риби у Дністровському лимані, за-для отримання неправомірної вигоди данні особи прокопали канал через узбережжя Дністровського лиману де самовільно зайняли земельну ділянку у прибережно-захисній частині, самочинно побудували будівлі та споруди, що тривалий час використовують для здійснення промислового вилову риби.

Усі служби знають про ці факти, за ними відкрито кілька кримінальних проваджень, однак протягом року жодне із кримінальних проваджень розслідувано не було, багато із них взагалі закрито.

С. Герасименко, також як й його спільник С. Стас, страждає на пам’ять, він забув внести до декларації про отримані доходи відомості про одного зі своїх синів, впевнені що це він зробив не випадково, а саме цілеспрямовано.

Відомості про злочинні скоєні злочинним кланом Герасименків містяться у численних публікаціях в мережі інтернет, однак завдяки корупційним знайомствам та підтримці високо посадовців з правоохоронних органів та корупційні стосунки з кількома перевертнями із Держрибагентства України, В. Литвиненком, тестем Я. Бєлова В. Шовковниковим, їм усе сходить з рук. Зокрема, одна з таких публікацій мається на сайті ОРД , яка підтверджує факт вчинення злочинних дій посадовими особами Держрибагентства України та інших структур.

У випадку призначення клану Герасименнків на вище зазначені посади вони повністю будуть контролювати увесь браконьєрський промисел та продаж незаконно виловлених живих водних біоресурсів на Півдні України, що у свою чергу приведе до знищення ще існуючих запасів живих водних біоресурсів Півдня України та Чорного моря та до продовольчої катастрофи, а також надасть їм можливості отримати мільйони доларів та нові посади у правоохоронній системі України.

На даний час, контроль за збором коштів від браконьєрського вилову риби в Одеській області здійснює ще один відомий перевертень, колишній правоохоронець, О. Овласенко, однак він не дотягує й до 10 долі того що знає про корупційні схеми у рибо добувній галузі С. Герасименко, тому Я. Бєлов вирішив змінити його на відомого корупціонера С. Герасименка.

Безлад та анархія, що царює у Держрибагентстві України, уже найближчим часом приведе до повного знищення живих водних біоресурсів та гуманітарної та екологічної катастрофи тощо.

Вы можете оставить комментарий, или отправить trackback с Вашего собственного сайта.

Написать комментарий